Повідомлення про проведення Зборів членів Всеукраїнської громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ БОДІБІЛДИНГУ, ФІТНЕСУ та АТЛЕТИЗМУ»

Доводимо до відома членів UBPF Повідомлення про проведення Зборів членів Всеукраїнської громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ БОДІБІЛДИНГУ, ФІТНЕСУ та АТЛЕТИЗМУ»

ШАНОВНІ ЧЛЕНИ ФЕДЕРАЦІЇ!

Згідно рішення Правління Федерації № 15 від 01 червня 2016 року, повідомляємо, що 25 червня 2016 року з 09.00 до 15.00 години у приміщенні Жовтневого палацу за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 1, відбудуться Збори членів Федерації.

Реєстрація учасників зборів почнеться о 09.00 год. і закінчиться о 10.50 год. Реєстрація учасників зборів проводитиметься шляхом занесення даних членів Федерації до Реєстру.

Членам Федерації для реєстрації та участі у зборах при собі обовзяково необхідно мати книжку члена Федерації, а також паспорт або документ, що посвідчує особу, представникам — паспорт або документ, що посвідчує особу, та належним чином оформлену довіреність на право участі та голосування на Зборах членів Федерації.

Збори розпочнуться об 11.00 год.

Порядок денний Зборів членів Федерації:

1. Обрання голови та секретаря Зборів.

2. Затвердження порядку денного і регламенту Зборів.

3. Представлення звіту Президента Федерації про проведену роботу перед Зборами. Обговорення звіту Президента, запитання-відповіді до Президента.

4. Змінити назву організації у відповідності до вимог чинного законодавства.

5. Затвердження нової редакції Статуту.

6. Визначення основних напрямів діяльності Федерації на наступні п’ять років.

7. Про розмір членських внесків і форму сплати.

8. Різне, підбиття підсумків і закриття зборів.

 

Всі члени Федерації мають можливість ознайомитись з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного на сайті Федерації в мережі Інтернет «https://ubpf.org/».

Також усю необхідну інформацію з приводу проведення зборів можна дізнатися за телефоном (044) 207-97-60.

Повідомлення про Загальні Збори членів Всеукраїнської громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ БОДІБІЛДИНГУ, ФІТНЕСУ та АТЛЕТИЗМУ» UBPF

Рішення №15 Правління Всеукраїнської громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ БОДІБІЛДИНГУ, ФІТНЕСУ та АТЛЕТИЗМУ» 

Регламент Всеукраїнської громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ БОДІБІЛДИНГУ, ФІТНЕСУ та АТЛЕТИЗМУ»