Продаж квитків завершено
ДО ПОЧАТКУ ЗАЛИШИЛОСЬ:

Кубок України

5 травня
Київ 2018
ПК «КПІ»
проспект
Перемоги, 37
Реєстрація учасників:
з 9:00 до 11:00
Півфінал:Фінал:
11:30  15:30

ВПЕРШЕ 27 НОМІНАЦІЙ 4 титули
Абсолютних переможців:

жінки:

фізік-моделі — спортмоделі — атлетік

чоловіки:

спорт-фізік — атлетік-фізік — бодібілдинг

5 травня ПК КПІ у Києві буде приймати Кубок України WBPF 2018. Понад три сотні професіоналів та новачків зустрінуться на сцені Палацу культури КПІ, аби знову визначити найатлетичніших та найгармонійніших спортсменів країни. Концентрація любителів бодібілдингу, фітнесу та спорту буде позамежною!

Українські представники світу бодібілдингу та бодіфітнесу змагатимуться за титули найсильніших у двадцяти семи категоріях. І звичайно ж, головне видовище вечора — це битва за Абсолютне Чемпіонство. Серед найкращих чоловіків у категоріях бодібілдинг — визначать Абсолютного Переможця Кубку України UBPF 2018. А прекрасні спортсменки з номінацій фізік-модель — позмагаються за титул Абсолютної Переможниці Кубку України UBPF 2018. Красиві чоловіки і жінки, спортивний азарт, грація і міць — і все на одній сцені!

Якщо ти захоплюєшся бодібілдінгом, хочеш побачити незрівнянних атлетів сучасності та просто стати свідком яскравого спортивного шоу — приходь 5 травня на Кубок України UBPF 2018. Дізнаєшся багато нового, долучишся до культури бодібілдингу та фітнесу, на власні очі побачиш іменитих спортсменів та їх тренерів.

Федерація UBPF, офіційний представник WBPF в Україні, активно пропагує здоровий спосіб життя, просуває культуру українського бодібілдингу на найвищий рівень. Не стій осторонь — візьми участь і приходь на Кубок України UBPF 2018!

Де купити білет? Придбати квиток на Кубок України з бодібілдингу UBPF 2018 можна вже зараз, прямо тут — на офіційному сайті Федерації UBPF. Вибір і оплата не займуть багато часу — все просто і зрозуміло на інтуїтивному рівні. Партнером Федерації по реалізації квитків є агенство Карабас — тому нашим глядачам доступний весь спектр способів оплати і варіантів доставки квитків (від електронного квитка на пошту, до кур’єрської доставки).

Чекаємо на Вас

Подобається?

Тоді:

Придбати квитки

Та поділись с друзями

КАРТИНКИ З МИНУЛОГО ЧЕМПІОНАТУ:

ВІДЕО

Весело було всім! Чекаємо на вас 5 травня!

Наші партнери:

Місце ПРОВЕДЕННЯ:

Адреса:
ЦК НТТУ «КПІ», просп. Перемоги, 37

квитки:

Придбати квитки Ви можете у касах агентства “Карабас”, або замовити онлайн, через форму, наведену нижче:

До початку залишилось:

Придбати квитки

ЯКЩО У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ЗАПИТАННЯ, НАПИШІТЬ НАМ:

НАПИШІТЬ НАМ

Чекаємо на вас!

© 2018 www.ubpf.org