Продаж квитків завершено
ДО ПОЧАТКУ ЗАЛИШИЛОСЬ:
НОВИЙ ФОРМАТ! ДВА ДНІ ЯСКРАВОГО ШОУ!

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

20 травня 2017

ДЕНЬ другий

21 травня 2017

м. Киiв
ПК НТУУ «КПІ» пр-т. Перемоги, 37

Розклад Кубку:

Реєстрація учасників:
з 9:00 до 11:00
Півфінал:Фінал:
12:00  16:00

обов’язкова програма КУБКУ УКРАЇНИ (ДЕНЬ ПЕРШИЙ):

  • ФіЗіК-МОДЕЛЬ
  • Спорт Фізік
  • спорт-модель
  • Бодібілдінг
  • Атлетік Фізік
  • ЮНІОРКИ
  • Бодібілдінг ВЕТЕРАНИ

20 травня ПК КПІ у Києві буде приймати Кубок України WBPF 2017. Сотні атлетів зустрінуться на сцені Палацу Культури КПІ, аби знову визначити найатлетичніших та найгармонійніших спортсменів країни. Концентрація любителів бодібілдингу, фітнесу та спорту буде позамежною!
Українські представники світу бодібілдингу та бодіфітнесу змагатимуться за титули найсильніших більш ніж у двадцяти категоріях. І звичайно ж, головне видовище вечора — це битва за Абсолютне Чемпіонство. Серед найкращих чоловіків-бодібілдерів визначать Абсолютного Переможниця Кубка України UBPF 2017. А прекрасні спортсменки з номінацій фізік-модель — позмагаються за титул Абсолютної Переможниці Кубка України UBPF 2017. Красиві чоловіки і жінки, спортивний азарт, грація і міць — і все на одній сцені!

вже цікаво?

Тоді:

Придбати квитки на кубок україни UBPFПридбати квитки на КУбОК ЧЕМПІОНІВ

та не забудь:

Як це було МИНУЛОГО разу:

ВІДЕО

UBPF -Українська федерація бодібілдингу фітнесу та атлетизму.
Ми являємося офіційними представниками світової федерації WBPF і вже не перший рік послідовно повертаємо бодібілдингу популярність і повагу в суспільстві. Прагнемо, щоб в Україні цей спорт піднявся на найвищий рівень.
Наша мета — знайти і виховати зірок світової величини серед українських спортсменів. Наша місія — популяризація бодібілдингу та атлетизму, всебічна пропаганда здорового способу життя.
Якщо ти захоплюєшся бодібілдінгом, пропагандуєш здоровий спосіб життя, хочеш побачити визначних атлетів сучасності та просто стати свідком яскравого спортивного шоу — приходь 20 та 21 травня на Кубок України UBPF 2017 та Кубок Чемпіонів. Дізнаєшся багато нового, долучитися до культури бодібілдингу та фітнесу, наживо побачиш іменитих спортсменів. Федерація UBPF, офіційне представництво WBPF в Україні, активно пропагує здоровий спосіб життя, просуває культуру українського бодібілдингу на найвищий рівень. Не стій осторонь — бери участь і приходь на Кубок України UBPF 2017, що відбудеться 20 травня, та на Кубок Чемпіонів, що пройде 21 травня!

ДВА ДНІ серед найкращих атлетів ЧЕКАють НА ВАС!

Наші партнери:

Місце ПРОВЕДЕННЯ:

Адреса:
ЦК НТТУ «КПІ», просп. Перемоги, 37

квитки:

Придбати квитки Ви можете у касах агентства “Карабас”, або замовити онлайн, через форму, наведену нижче:

20 травня

ПРИДБАТИ КВИТКИ НА КУБОК УКРАЇНИ

21 травня

ПРИДБАТИ КВИТКИ НА КУбОК ЧЕМПІОНІВ

ЯКЩО У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ЗАПИТАННЯ, НАПИШІТЬ НАМ:

НАПИШІТЬ НАМ

Чекаємо на вас!

ВСІ ПОДРОБИЦІ НА www.ubpf.org

© 2017 www.ubpf.org