Продаж квитків завершено
ДО ПОЧАТКУ ЗАЛИШИЛОСЬ:

Дата проведення:
КИїВ14.05.2016
Місце проведення:
Палац Культури «КПІ»
просп. Перемоги, 37

Розклад Кубку:

Реєстрація учасників:
з 9:00 до 11:00
Півфінал:Фінал:
11:30  15:00

Придбати квитки

Положення про проведення Кубку:
www.ubpf.org

Обов’язкова програма кубку:

  • ФіЗіК-МОДЕЛЬ
  • Менс Фізік
  • спорт-модель
  • Бодібілдінг
  • Атлетік Фізік
  • ЮНІОРКИ
  • Бодібілдінг ВЕТЕРАНИ
Придбати квитки

Подобається?

Тоді:

ТА ПОДІЛИСЬ С ДРУЗЯМИ:

А також дивіться СВІТЛИНИ З МИНУЛОГО ЧЕМПІОНАТУ:

ВІДЕО

ВЕСЕЛО БУЛО ВСІМ! ЧЕКАЄМО НА ВАС У ТРАВНІ!

Придбати квитки

14 травня ПК КПІ у Києві буде приймати Кубок України WBPF 2016. Сотні професіоналів та новачків зустрінуться на сцені Палац культури КПІ, аби знову визначити найатлетичніших та найгармонійніших спортсменів країни. Концентрація любителів бодібілдингу, фітнесу та спорту буде позамежною!

Українські представники світу бодібілдингу та бодіфітнесу змагатимуться за титули найсильніших більш ніж у двадцяти категоріях. І звичайно ж, головне видовище вечора — це битва за Абсолютне Чемпіонство. Серед найкращих чоловіків у категоріях атлетік-фізик і бодібілдинг — визначать Абсолютного Переможця Кубку України UBPF 2016. А прекрасні спортсменки з номінацій фізік-модель — позмагаються за титул Абсолютної Переможниці Кубку України UBPF 2016. Красиві чоловіки і жінки, спортивний азарт, грація і міць — і все на одній сцені!

докладніше про нашу федерацію:

Якщо ти захоплюєшся бодібілдінгом, пропагандуєш здоровий спосіб життя, хочеш побачити визначних атлетів сучасності та просто стати свідком яскравого спортивного шоу — приходь 14 травня на Кубок України UBPF 2016. Дізнаєшся багато нового, долучитися до культури бодібілдингу та фітнесу, наживо побачиш іменитих спортсменів.

Федерація UBPF, офіційне представництво WBPF в Україні, активно пропагує здоровий спосіб життя, просуває культуру українського бодібілдингу на найвищий рівень. Не стій осторонь — бери участь і приходь на Кубок України UBPF 2016!

Наші партнери:

приємності від партнерів на минулому чемпіонаті:

Партнери

Де придбати квиток? Білети на Кубок України з бодібілдингу UBPF 2016 можна придбати вже зараз, прямо тут — на офіційному сайті Федерації UBPF. Вибір і оплата не займуть багато часу — все просто і зрозуміло на інтуїтивному рівні. Партнером Федерації по реалізації квитків є агенство Карабас — тому нашим глядачам доступний увесь спектр методів оплати та варіантів доставки квитків (від електронного квитка на пошту, до кур’єрської доставки).

Чекаємо на Вас!

Місце ПРОВЕДЕННЯ:

Адреса:
ЦК НТТУ «КПІ», просп. Перемоги, 37

квитки:

Придбати квитки Ви можете у касах агентства “Карабас”, або замовити онлайн, через форму, наведену нижче:

До початку залишилось:

Придбати квитки

ЯКЩО У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ЗАПИТАННЯ, НАПИШІТЬ НАМ:

НАПИШІТЬ НАМ

Чекаємо на вас!

© 2016 www.ubpf.org