Продаж квитків завершено

ВИСТУПИ НАЙКРАЩІХ АТЛЕТІВ КРАЇНИ:
  • спорт-модель
  • Менс Фізік
  • Бодібілдінг
  • ЮНІОРКИ
  • ФіЗіК-МОДЕЛЬ
  • Атлетік Фізік
  • Бодібілдінг ВЕТЕРАНИ
ДО ПОЧАТКУ

Дивитись карту

Умови Чемпіонату на сайті:
www.ubpf.org
Придбати квитки

Реєстрація учасників:
з 9:00 до 11:00
Півфінал:Фінал:
12:00  16:00

нагадай про чемпІонат друзям:

13 листопада ПК КПІ у Києві буде приймати Чемпіонат України WBPF 2016. Сотні атлетів зустрінуться на сцені Палацу Культури КПІ, аби знову визначити найатлетичніших та найгармонійніших спортсменів країни. Концентрація любителів бодібілдингу, фітнесу та спорту буде позамежною!

Українські представники світу бодібілдингу та бодіфітнесу змагатимуться за титули найсильніших більш ніж у двадцяти категоріях. І звичайно ж, головне видовище вечора — це битва за Абсолютне Чемпіонство. Серед найкращих чоловіків-бодібілдерів — визначать Абсолютного Чемпіона України UBPF 2016. А прекрасні спортсменки з номінацій фізік-модель — позмагаються за титул Абсолютної Чемпіонки України UBPF 2016. Красиві чоловіки і жінки, спортивний азарт, грація і міць — і все на одній сцені!

Як це було минулого разу:

Придбати квитки

ЦЬОГО РазУ БУде ще цікавіше!

ВІДГУКИ ГОСТЕЙ ТА АТЛЕТІВ:

Галина Супрунец

Кубок Украины 2016 UBPF прошёл отлично! Порадовала организация мероприятия! За это отдельная благодарность организаторам! Хоть я и не прошла в финал, но я довольна своей формой! На этом празднике красоты спортивного тела встретила много знакомых, много общалась, провела замечательно время!

Сандра сейко

Абсолютно счастлива! С Абсолютным Чемпионом Украины по Бодибилдингу 2016! #UBPF

АРТЕМ НЕГОДА

Хочу ещё раз поздравить всех спортсменов и организаторов #ubpf С отличным проведением очередного спортивного-шоу-праздника!) Который даёт столько эмоций, позитива, заряда, мотивации!!)

анастасия лукьянова

Чемпионка Украины! #UBPF Урррррааааа!!!!!!)))))
Было ли легко? Нет! Было очень сложно! Тяжелые тренировки, режим, отточенный рацион, полная самоотдача, победы, поражения, совмещение обычной жизни, семьи, учебы, работы, саморазвития и спорта! Конечно это сложно!
Радость, слезы, эмоции, усталость, победа над собой и счастье завершенного переживания за последние 3 года)))!!! Я очень люблю то, что делаю!

це тільки початок!ми чекаємо на тебе!

докладніше про федерацію ubpf


UBPF — Українська федерація бодібілдингу фітнесу та атлетизму.

Ми являємося офіційними представниками світової федерації WBPF і вже не перший рік послідовно повертаємо бодібілдингу популярність і повагу в суспільстві. Прагнемо, щоб в Україні цей спорт піднявся на найвищий рівень.

Наша мета — знайти і виховати зірок світової величини серед українських спортсменів. Наша місія — популяризація бодібілдингу та атлетизму, всебічна пропаганда здорового способу життя.все про нас — на САЙТі федерації

Якщо ти захоплюєшся бодібілдінгом, пропагандуєш здоровий спосіб життя, хочеш побачити визначних атлетів сучасності та просто стати свідком яскравого спортивного шоу — приходь 13 листопада на Чемпіонат України UBPF 2016. Дізнаєшся багато нового, долучитися до культури бодібілдингу та фітнесу, наживо побачиш іменитих спортсменів.

Федерація UBPF, офіційне представництво WBPF в Україні, активно пропагує здоровий спосіб життя, просуває культуру українського бодібілдингу на найвищий рівень. Не стій осторонь — бери участь і приходь на Чемпіонат України UBPF 2016!

Придбати квитки

Наші партнери:

Місце ПРОВЕДЕННЯ:

ЦК НТТУ «КПІ», просп. Перемоги, 37

© 2016 www.ubpf.org