Продаж квитків завершено

Ювілейний Чемпіонат України з бодібілдингу,
фітнесу та атлетизму UBPF 2015

Умови турніру на сайтіwww.ubpf.org

Продаж квитків завершено

Обов’язкова программа:

 • Фізік-МОДЕЛЬ

  ФіЗіК-МОДЕЛЬ

 • Менс Фізік

  Менс Фізік

 • спорт-модель

  спорт-модель

 • Бодібілдінг

  Бодібілдінг

 • Атлетік Фізік

  Атлетік Фізік

Реєстрація учасників:
з 9:00 до 11:00
Півфінал:
12:00
Фінал:
16:00

7 листопада БК КПІ у Києві буде приймати Чемпіонат України WBPF 2015. Сотні професіоналів та новачків зустрінуться на сцені Будинку культури КПІ вже в п’ятий ювілейний раз, аби знову визначити найатлетичніших та найгармонійніших спортсменів країни. Концентрація любителів бодібілдингу, фітнесу та спорту буде позамежною!

Українські представники світу бодібілдингу та бодіфітнесу змагатимуться за титули найсильніших більш ніж у двадцяти категоріях. І звичайно ж, головне видовище вечора — це битва за Абсолютне Чемпіонство. Серед найкращих чоловіків у категоріях атлетік-фізик і бодібілдинг — визначать Абсолютного Переможця Чемпіонату України UBPF 2015. А прекрасні спортсменки з номінацій фізік-модель — позмагаються за титул Абсолютної Переможниці Чемпіонату України UBPF 2015. Красиві чоловіки і жінки, спортивний азарт, грація і міць — і все на одній сцені!

Як це було — попередній турнір:

Якщо ти захоплюєшся бодібілдінгом, пропагандуєш здоровий спосіб життя, хочеш побачити визначних атлетів сучасності та просто стати свідком яскравого спортивного шоу — приходь 7 листопада на Чемпіонат України UBPF 2015. Дізнаєшся багато нового, долучитися до культури бодібілдингу та фітнесу, наживо побачиш іменитих спортсменів.

Федерація UBPF, офіційне представництво WBPF в Україні, активно пропагує здоровий спосіб життя, просуває культуру українського бодібілдингу на найвищий рівень. Не стій осторонь — бери участь і приходь на Чемпіонат України UBPF 2015!

партнери турніру:

 • Партнери

Де придбати квиток? Білети на Чемпіонат України з бодібілдингу UBPF 2015 можна придбати вже зараз, прямо тут — на офіційному сайті Федерації UBPF. Вибір і оплата не займуть багато часу — все просто і зрозуміло на інтуїтивному рівні. Партнером Федерації по реалізації квитків є агенство Карабас — тому нашим глядачам доступний увесь спектр методів оплати та варіантів доставки квитків (від електронного квитка на пошту, до кур’єрської доставки).

Чекаємо на Вас!

Місце ПРОВЕДЕННЯ:

Адреса:
ЦК НТТУ «КПІ», просп. Перемоги, 37

квитки:

Придбати квитки Ви можете у касах агентства “Карабас”, або замовити онлайн, через форму,
наведену нижче:

До початку залишилось:

Замовити квиток

ЯКЩО У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ЗАПИТАННЯ, НАПИШІТЬ НАМ:

НАПИШІТЬ НАМ

Чекаємо на вас!